Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Contract de achizitie publică de furnizare aparatură medicală divizat pe 2 loturi

Număr anunț
SCN1165727
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH (CUI 18379608)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.200 RON
Valoare atribuită
58.000 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
22.07.2025 18:27
Anunț de atribuire
SCNA1124934
Termen limită
05.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251177

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 66.200 RON Adjudecat: 58.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Spectrofotometru UV-VIS/buc 59.000 RON Shimadzu Handelsgesellschaft mbH 58.000 RON ↓1,7%
2 Aspirator bronșic + suport de borcane și accesorii /buc 7.200 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

58.000 RON

din 66.200 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 8.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.