Atribuită Anunț de participare

Licenta Catalog Colectiv

Număr anunț
SCN1165696
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "Panait Istrati" Braila (CUI 4205769)
Furnizor / câștigător
IME ROMANIA SRL (CUI 7399635)
Cod CPV
48160000-7 · Pachete software pentru biblioteci (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422.773,10 RON
Valoare atribuită
422.700 RON
Data publicării
22.07.2025 10:05
Anunț de atribuire
SCNA1123598
Termen limită
29.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1250495

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IME ROMANIA SRL CUI RO 7399635

Valoare atribuită

422.700 RON

din 422.773,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.