Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
Furnizare dotari pentru obiectivul de investitii „Reabilitare si modernizare Colegiu Tehnic Târnăveni” -Cod SMIS 325085
- Număr anunț
- SCN1165681
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271.018,90 RON
- Valoare atribuită
- 220.889,25 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.07.2025 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1136536
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251097
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422
Valoare atribuită
220.889,25 RON
din 271.018,90 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 50.129,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.