Atribuită Anunț de participare

ENERGIE ELECTRICĂ

Număr anunț
SCN1165793
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582.400 RON
Valoare atribuită
715.006,48 RON
Data publicării
23.07.2025 16:48
Anunț de atribuire
SCNA1126163
Termen limită
11.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251356

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

715.006,48 RON

din 582.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.