Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,6% sub estimat

Contract furnizare de mobilier pentru sediul Inspectoratului Județean de Jandarmi Suceava, în cadrul obiectivului de investiții „Eficientizarea și modernizarea pavilionului comandament al I.J.J. Suceava”

Număr anunț
SCN1165767
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SUCEAVA (CUI 13589936)
Furnizor / câștigător
MANGUSTA SRL (CUI 18955531)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378.151,20 RON
Valoare atribuită
239.600 RON 36,6% sub estimat
Data publicării
23.07.2025 13:07
Anunț de atribuire
SCNA1128165
Termen limită
04.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251261

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 378.151,20 RON Adjudecat: 239.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Scaune, canapele 99.500 RON MANGUSTA 60.000 RON ↓39,7%
2 Mobilier de confecționat 119.041,20 RON ANDRANI HOME OFFICE S.R.L. 79.600 RON ↓33,1%
3 Fișete metalice 139.600 RON MANGUSTA 100.000 RON ↓28,4%
4 Alte bunuri 20.010 RON Anulat

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANGUSTA SRL CUI RO 18955531
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

239.600 RON

din 378.151,20 RON estimat 36,6%

Adjudecat la 63,4% din estimat · economie 138.551,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.