Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,0% sub estimat
Servicii de asigurare auto CASCO
- Număr anunț
- SCN1165809
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219.068 RON
- Valoare atribuită
- 103.012 RON 53,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2025 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1129919
- Termen limită
- 04.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251315
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specificatia tehnica.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251315.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
103.012 RON
din 219.068 RON estimat
53,0%
Adjudecat la 47,0% din estimat · economie 116.056 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.