Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 99,0% sub estimat
REVIZII TEHNICE PERIODICE, REPARATII SI INTRETINERE LA AUTOVEHICULE CU MASA MAI MARE DE 3,5 TO
- Număr anunț
- SCN1165803
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPREST-2001 SRL (CUI 9133523)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.428 RON 99,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2025 07:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1124437
- Termen limită
- 06.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251303
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- DOC ATRIBUIRE.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251303.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 150.000 RON Adjudecat: 1.428 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AUTOUTILITARA MAN | 56.000 RON | — | |
| 2 | AUTOUTILITARA VOLVO | 7.000 RON | — | |
| 3 | MACARA GROVE | 7.000 RON | — | |
| 4 | MACARA HYDROM 18 TO | 8.000 RON | — | |
| 5 | AUTOUTILITARA RENAULT | 16.000 RON | — | |
| 6 | AUTOUTILITARA IVECO | 42.000 RON | — | |
| 7 | REMORCA TRAILER | 14.000 RON | Tehnoprest-2001 S.R.L. | 1.428 RON ↓89,8% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOPREST-2001 SRL CUI RO 9133523
Valoare atribuită
1.428 RON
din 150.000 RON estimat
99,0%
Adjudecat la 1,0% din estimat · economie 148.572 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.