Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat
Contract furnizare Autoutilitare
- Număr anunț
- SCN1165935
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- RMB INTER AUTO SRL (CUI 4016034)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845.000 RON
- Valoare atribuită
- 769.844 RON 8,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2025 23:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1125062
- Termen limită
- 06.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251406
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1251406.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea III - Modele Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RMB INTER AUTO SRL CUI RO4016034
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL CUI RO15584218
Valoare atribuită
769.844 RON
din 845.000 RON estimat
8,9%
Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 75.156 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.