Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,3% sub estimat
Acord-cadru privind achizitia pe loturi: Lot 1 - Autovehicul de patrulare cu tractiune integrala; Lot 2 - Autovehicul de patrulare 7+1 locuri; Lot 3 - Autovehicul cu tractiune integrala, pick-up cu cabina dubla; Lot 4 - Microbuz 20+ 1 locuri - tip 2
- Număr anunț
- CN1083980
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
- Furnizor / câștigător
- AUTO NOVEX SA (CUI 26928228)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.090.084 RON
- Valoare atribuită
- 2.850.780 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159303
- Termen limită
- 15.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 491174-2025
- Documentație de atribuire
- DF1251618
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini autovehicule 24.07.2025-signed.pdf
- Draft Acord cadru autovehicule 24.07.2025-signed.pdf
- Draft contract subsecvent autovehicule 24.07.2025-signed.pdf
- FisaDate_DF1251618.pdf
- Formular nr. 4 - Propunere tehnica.docx
- Formular nr. 7 - Propunere financiara.docx
- Formular nr. 8 Centralizator preturi.xlsx
- Instructiuni ofertanti 24.07.2025-signed.pdf
- Specificatii tehnice autovehicule-signed.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 4.090.084 RON Adjudecat: 2.850.780 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autovehicul de patrulare cu tracțiune integrală | 766.890,76 RON | AUTO NOVEX SA | 766.850 RON |
| 2 | Autovehicul de patrulare 7+1 locuri | 1.278.151,24 RON | AUTO NOVEX SA | 1.143.930 RON ↓10,5% |
| 3 | Autovehicul de patrulare cu tracțiune integrală, pick-up cu cab… | 1.022.521 RON | G2COMINT,HINODE CAR EXPERT S.R.L. | 940.000 RON ↓8,1% |
| 4 | Microbuz 20+1 locuri | 1.022.521 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
G2COMINT S.R.L. CUI RO29015794
Asociați 1
HINODE CAR EXPERT SRL CUI 16455963
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO NOVEX SA CUI RO26928228
Valoare atribuită
2.850.780 RON
din 4.090.084 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 1.239.304 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.