Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Sursa de raze X de tip microfocus

Număr anunț
CN1083926
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 46347033)
Cod CPV
38582000-8 · Echipament de control cu raze X (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.639,60 RON
Valoare atribuită
147.000 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
28.07.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158841
Termen limită
01.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
492743-2025
Documentație de atribuire
DF1251418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

147.000 RON

din 149.639,60 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 2.639,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.