Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,8% sub estimat

Servicii de încărcare , transport şi aplicare nămol pe terenuri agricole

Număr anunț
SCN1165964
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
LANDMANIA SRL (CUI 25479767)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.672.000 RON
Valoare atribuită
1.007.000 RON 39,8% sub estimat
Data publicării
28.07.2025 11:47
Anunț de atribuire
SCNA1126173
Termen limită
12.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251466

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 1.007.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de încărcare , transport şi aplicare nămol pe terenuri… SC LANDMANIA SRL 744.000 RON
2 Servicii de încărcare , transport şi aplicare nămol pe terenuri… SC LANDMANIA SRL 46.200 RON
3 Servicii de încărcare , transport şi aplicare nămol pe terenuri… SC LANDMANIA SRL 176.000 RON
4 Servicii de încărcare , transport şi aplicare nămol pe terenuri… SC LANDMANIA SRL 23.800 RON
5 Servicii de încărcare , transport şi aplicare nămol pe terenuri… SC LANDMANIA SRL 17.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LANDMANIA SRL CUI RO 25479767
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.007.000 RON

din 1.672.000 RON estimat 39,8%

Adjudecat la 60,2% din estimat · economie 665.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.