Atribuită Anunț de participare

Achizitia de tractor in Comuna Valea Moldovei, judetul Suceava

Număr anunț
SCN1165952
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MOLDOVEI (PRIMARIA COMUNEI VALEA MOLDOVEI SUCEAVA) (CUI 4326957)
Furnizor / câștigător
WOLFCOR-GROUP SRL (CUI 37313775)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343.226,70 RON
Valoare atribuită
343.200 RON
Data publicării
28.07.2025 09:29
Anunț de atribuire
SCNA1125352
Termen limită
11.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251427

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WOLFCOR-GROUP SRL CUI RO37313775

Valoare atribuită

343.200 RON

din 343.226,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.