Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat
Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru un lot de 13 autobuze electrice- Municipiul Alba Iulia
- Număr anunț
- SCN1165938
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430.000 RON
- Valoare atribuită
- 351.000 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2025 07:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1125235
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251552
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 CASCO 2025.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Carti identitate.pdf.p7s
- Facturi achizitie autobuze.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251552.pdf
- Foaie de capat.pdf.p7s
- Formulare CASCO autobuze electrice 2025 .docx.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
351.000 RON
din 430.000 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 79.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.