Atribuită
Anunț de participare
Construire și dotare Grădiniță cu program prelungit pe Strada Miron Costin, comuna Matca, județul Galați
- Număr anunț
- SCN1166057
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATCA (CUI 4412225)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE CONSTRUCT SRL (CUI 22291326)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.561.936,56 RON
- Valoare atribuită
- 6.395.477 RON
- Data publicării
- 29.07.2025 16:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1125987
- Termen limită
- 13.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251868
Documente
Documentația de atribuire
- 1.DTAC.pdf
- 1.PT.pdf
- 2.Planse DTAC.pdf
- 2.Planse PT.pdf
- Analiza energetica.pdf
- Avize.pdf
- CAIET DE SARCINI MATCA.pdf.p7s
- DTOA.pdf
- FisaDate_DF1251868.pdf
- Fise Tehnice- Utilaje Echipamente Instalatii.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti_Anexa (1).doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Model Contract.doc.p7s
- Parte economica fara valori.pdf
- Ridicare topografica (002).pdf
- Sectiunea - Formulare.pdf.p7s
- Studiu de impact.pdf
- Studiu geo.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Subcontractanți 4
DIAMSES SRL CUI 4821343
DRAMON 99 SRL CUI RO 12267703
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
MAR - INA - PRODPREST SRL CUI RO 5202760
Valoare atribuită
6.395.477 RON
din 5.561.936,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro