Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,7% sub estimat

Acord cadru furnizare manusi chirurgicale

Număr anunț
SCN1166006
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305.300 RON
Valoare atribuită
165.720 RON 45,7% sub estimat
Data publicării
29.07.2025 08:10
Anunț de atribuire
SCNA1127518
Termen limită
11.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251768

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 165.720 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Manusi examinare din latex TZMO ROMANIA,Medplaza Health,ZARYS INTERNATIONAL GROUP 55.000 RON
2 Manusi examinare din nitril Medplaza Health,ZARYS INTERNATIONAL GROUP,TZMO ROMANIA 33.600 RON
3 Manusi chirurgicale sterile DELUXE MEDICRAFTS,CRIO - 2,Medplaza Health 53.720 RON
4 Manusi chirurgicale ortopedice MERCATOR MEDICAL,ZARYS INTERNATIONAL GROUP,TZMO ROMANIA 23.400 RON

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

165.720 RON

din 305.300 RON estimat 45,7%

Adjudecat la 54,3% din estimat · economie 139.580 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.