Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Completarea parcului auto ACET S.A. SUCEAVA

Număr anunț
SCN1166078
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
FETCOM SRL (CUI 3527960)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616.000 RON
Valoare atribuită
614.160,16 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
30.07.2025 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1126429
Termen limită
11.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251822

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 614.160,16 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoutilitară 3,5 t cu cabină dublă, 7 locuri, benă simplă – 3 … Fetcom 421.906,08 RON
2 Autoutilitară - 2 buc. Fetcom 192.254,08 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FETCOM SRL CUI RO 3527960

Valoare atribuită

614.160,16 RON

din 616.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.839,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.