Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

Gaze industriale și butelii de gaze

Număr anunț
SCN1166070
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24100000-5 · Gaze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.800 RON
Valoare atribuită
161.990 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
30.07.2025 08:26
Anunț de atribuire
SCNA1126136
Termen limită
14.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1251772

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

161.990 RON

din 170.800 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 8.810 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.