Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie alimente de baza ,condimente si mirodenii
- Număr anunț
- SCN1166125
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700.000 RON
- Valoare atribuită
- 698.872,15 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2025 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1125595
- Termen limită
- 11.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1251883
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular oferta-Alimente de baza si condimente-semnat.xls.p7m
- Anexa la Propunerea tehnica privind factorul de evaluare - lantul de aprovizionare-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini - Alimente de baza,condimente si mirodenii-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DE FURNIZARE - model 2025-semnat.doc.p7m
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1251883.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- Formulare pentru ofertanti- 2025-semnat.doc.p7m
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- Recomandare alimente de baza-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Valoare atribuită
698.872,15 RON
din 700.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.127,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.