Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Lucrari Acordu-cadru pentru ,,Întretinere si reparatii curente drumuri Comuna Ciugud, judetul Alba”

Număr anunț
SCN1166203
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361.000 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
01.08.2025 14:15
Anunț de atribuire
SCNA1135853
Termen limită
05.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252160

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278

Valoare atribuită

0 RON

din 3.361.000 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.361.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.