Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat
Achiziţie în leasing buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1166186
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840.000 RON
- Valoare atribuită
- 694.586,61 RON 17,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2025 10:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1126596
- Termen limită
- 05.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252088
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini buldoexcavator.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252088.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Valoare atribuită
694.586,61 RON
din 840.000 RON estimat
17,3%
Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 145.413,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.