Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Furnizare tractor cu tiranți frontali, lamă de zăpadă tip „V” – 2,6 metri, remorcă agricolă 3,5 tone și tocătoare cu braț articulat, inclusiv livrare, montaj, punere în funcțiune, testare și instruire personal
- Număr anunț
- SCN1166296
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369.689,96 RON
- Valoare atribuită
- 349.000 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2025 17:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1125331
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252261
Documente
Documentația de atribuire
- 10. grafic tractor.pdf.p7s
- 3. Sectiunea II - Instructiuni.pdf.p7s
- 6. Formulare_achizitie-tractor.doc.p7s
- 7. Sectiunea III - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8. Sectiunea IV -contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1252261.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
349.000 RON
din 369.689,96 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 20.689,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.