Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,6% sub estimat
Furnizare ”Băuturi răcoritoare”
- Număr anunț
- SCN1166291
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.430,74 RON
- Valoare atribuită
- 73.604,40 RON 47,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2025 16:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1127239
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252324
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1252324.pdf
- SEAP_Clauze contractuale_2025.docx.p7s
- SEAP_CS _Bauturi racoritoare 2025.docx.p7s
- SEAP_Modele de formulare_Bauturi racoritoare 2025.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COCA-COLA HBC ROMANIA S.R.L. CUI RO 474152
Valoare atribuită
73.604,40 RON
din 140.430,74 RON estimat
47,6%
Adjudecat la 52,4% din estimat · economie 66.826,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.