Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
COVOARE ASFALTIC PE DRUMURI SATESTI IN COMUNA ZIDURI, JUDETUL BUZAU
- Număr anunț
- SCN1006585
- Autoritate contractantă
- Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
- Furnizor / câștigător
- GEDA COM SRL (CUI 4053539)
- Cod CPV
- 45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043.985 RON
- Valoare atribuită
- 1.043.351,11 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 22:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1039286
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014154
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- Contract.pdf.p7s
- Conventie SSM si PSI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014154.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- PT DRUMURI 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Valoare atribuită
1.043.351,11 RON
din 1.043.985 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 633,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.