Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Capacități de producere energie din surse regenerabile de energie pentru consum propriu, în comuna Budeasa, județul Argeș
- Număr anunț
- SCN1166279
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
- Furnizor / câștigător
- NORDESTINA S.R.L. (CUI 47384390)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.030.755,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.888.678,51 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2025 15:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1127386
- Termen limită
- 27.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252136
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1252136.pdf
- Sectiunea_2_Caiet de sarcini parc fotovoltaic - Budeasa 2025.pdf.p7s
- Sectiunea_2_Fise tehnice.pdf.p7s
- Sectiunea_2_Liste de cantitati.pdf.p7s
- Sectiunea_2_Proiect tehnic.pdf.p7s
- Sectiunea_3_Formulare parc fotovoltaic - Budeasa 2025.pdf.p7s
- Sectiunea_4_Contract parc fotovoltaic - Budeasa 2025.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NORDESTINA S.R.L. CUI 47384390
Asociați 1
ELECTRO METAL CONSTRUCT EMCO SRL CUI 9549500
Subcontractanți 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONATUR PRODUCTIE S.R.L. CUI 40141653
Asociați 1
SMART HOUSE COLOR SRL CUI 37283429
Terți susținători 1
INSTALCO A.G. SRL CUI 6604642
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRO PROEXIM SRL CUI RO 3155700
Valoare atribuită
1.888.678,51 RON
din 2.030.755,59 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 142.077,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.