Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Contract de achizitie publică de furnizare de echipamente -ascensor materiale în Blocul Alimentar
- Număr anunț
- SCN1166249
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- LIFT SERVICE SRL (CUI 22229170)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.000 RON
- Valoare atribuită
- 57.900 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2025 11:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1125717
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252004
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CS -SPECIFICATIE TEHNICA MINIMALA-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252004.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect de contract-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIFT SERVICE SRL CUI 22229170
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SMART ELEVATORS S.R.L. CUI 41691507
Valoare atribuită
57.900 RON
din 59.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 1.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.