Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

Alimente congelate

Număr anunț
RFD002154
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.641,04 RON
Valoare atribuită
3.360 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
04.08.2025 10:00
Anunț de atribuire
RFDA001976
Termen limită
18.08.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EXIMAL IMPEX SRL CUI RO 6702713

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.641,04 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 281,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.