Atribuită Anunț de participare

Contract de achizitie semafoare

Număr anunț
SCN1166238
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
Furnizor / câștigător
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL (CUI 8018950)
Cod CPV
34996100-6 · Semafoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699.936,10 RON
Valoare atribuită
699.864,76 RON
Data publicării
04.08.2025 09:38
Anunț de atribuire
SCNA1125140
Termen limită
18.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252202

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

699.864,76 RON

din 699.936,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.