Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE PENTRU PREPARARE HRANA LA CANTINA PROPRIE PENTRU ELEVII DIN CADRUL CSEI ELENA DOAMNA
- Număr anunț
- SCN1166339
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ELENA DOAMNA FOCSANI (CUI 4410542)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 871.926 RON
- Valoare atribuită
- 646.950,40 RON 25,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2025 17:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1126225
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252449
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ALIMENTE 2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252449.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- MODELE AC SI CS.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 871.926 RON Adjudecat: 646.950,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de origine animală, carne și produse din carne | 221.740 RON | S.C. SALTEMPO S.R.L. S.R.L. | 209.740 RON ↓5,4% |
| 2 | Produse lactate | 124.960 RON | S. C. MCA COMERCIAL S.R.L | 103.812,60 RON ↓16,9% |
| 3 | Diverse produse alimentare și produse uscate | 226.546 RON | S. C. MCA COMERCIAL S.R.L | 205.777,80 RON ↓9,2% |
| 4 | Fructe și legume proaspete | 136.680 RON | COMPLEX FRUCT | 127.620 RON ↓6,6% |
| 5 | Produse de patiserie și pâine | 162.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MCA COMERCIAL SRL CUI RO 13219828
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPLEX FRUCT S.R.L. CUI 51919204
Valoare atribuită
646.950,40 RON
din 871.926 RON estimat
25,8%
Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 224.975,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.