Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat

Achiziționarea de îngrășăminte chimice - toamnă 2025

Număr anunț
SCN1166319
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
119.821,92 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
05.08.2025 10:39
Anunț de atribuire
SCNA1125106
Termen limită
12.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252319

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RARBAL SRL CUI RO17889707
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AZOCHIM SRL CUI RO 9737422
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

119.821,92 RON

din 130.000 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 10.178,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.