Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE TURBOEMULSIFICATOR 30 L
- Număr anunț
- SCN1166370
- Autoritate contractantă
- CARFIL SA (CUI RO13945863)
- Furnizor / câștigător
- FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. (CUI 15078059)
- Cod CPV
- 42996400-8 · Dispozitive de amestecare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 350.000 RON
- Data publicării
- 06.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1125955
- Termen limită
- 18.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252307
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf
- CONTRACT FURNIZARE INVESTITII 2025.docx
- FisaDate_DF1252307.pdf
- Formulare 2025.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. CUI RO 15078059
Valoare atribuită
350.000 RON
din 350.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro