Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Utilare atelier de practica mobil – Laborator interdisciplinar de SCADA

Număr anunț
SCN1166369
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416.652,60 RON
Valoare atribuită
415.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
06.08.2025 12:56
Anunț de atribuire
SCNA1125774
Termen limită
20.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252227

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

415.000 RON

din 416.652,60 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.652,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.