Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
REPARATII SI MODERNIZAREA INSTALATIILOR ELECTRICE LA INTERIOARE, EXTERIOARE SI DE BRANSAMENT - CANTON DUNAVAT
- Număr anunț
- SCN1166349
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- ŞTEF INSTAL CONECT SRL (CUI 37549777)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 149.885,67 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2025 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1125928
- Termen limită
- 28.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252422
Documente
Documentația de atribuire
- 1 FORMULARE REPARATII INST ELECTRICA DUNAVAT.docx.p7s
- 2 CONTRACT SERVICII REPARATII INST ELECTRICA DUNAVAT.docx.p7s
- 3 Caiet de sarcini Reparatii Inst Electrice Dunavat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252422.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ŞTEF INSTAL CONECT SRL CUI RO37549777
Valoare atribuită
149.885,67 RON
din 150.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 114,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.