Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat

Furnizare conducte si fitinguri metalice pentru executia de lucrari la retelele de alimentare cu apa potabila

Număr anunț
SCN1166473
Autoritate contractantă
HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000.000 RON
Valoare atribuită
1.931.405,01 RON 3,4% sub estimat
Data publicării
08.08.2025 12:03
Anunț de atribuire
SCNA1127236
Termen limită
25.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252645

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235

Valoare atribuită

1.931.405,01 RON

din 2.000.000 RON estimat 3,4%

Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 68.594,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.