Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Autoutilitara tip furgon cu carlinga pentru CTF Gabriela

Număr anunț
SCN1166522
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.033,61 RON
Valoare atribuită
82.586,88 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
11.08.2025 08:13
Anunț de atribuire
SCNA1128764
Termen limită
21.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252596

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTO NOVEX SA CUI RO26928228
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

82.586,88 RON

din 84.033,61 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 1.446,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.