Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări reparații-finisaje interioare în cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență Sibiu - lot 2

Număr anunț
SCN1166583
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
PRO HART GROUP SRL (CUI 22170774)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607.082,07 RON
Valoare atribuită
607.028,23 RON
Data publicării
12.08.2025 08:07
Anunț de atribuire
SCNA1125765
Termen limită
28.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252850

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

607.028,23 RON

din 607.082,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.