Atribuită
Anunț de participare
Consumabile pentru electrocauterul Valleylab
- Număr anunț
- SCN1166581
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 733.800 RON
- Valoare atribuită
- 825.300 RON
- Data publicării
- 12.08.2025 07:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1126165
- Termen limită
- 25.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1252818
Documente
Documentația de atribuire
- anexa cantitati.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1252818.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
825.300 RON
din 733.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro