Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Retehnologizarea procesului de tratare a apei potabile la Stațiile de tratare a apei potabile Fântânele și Suplac prin utilizarea tehnologiei de osmoză inversă în condițiile creșterii salinității apei brute .
- Număr anunț
- SCN1166700
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
- Cod CPV
- 45252126-7 · Lucrari de constructii de statii de tratare a apei potabile (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.302.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.237.760 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2025 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1125364
- Termen limită
- 28.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253146
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1253146.pdf
- Volumul II - Caietul de sarcini.pdf.p7s
- Volumul III- Modele de formulare.docx.p7s
- Volumul IV -Conditii contractuale.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCESS ENGINEERING SRL CUI RO 16217333
Valoare atribuită
3.237.760 RON
din 3.302.000 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 64.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.