Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Execuția lucrărilor pentru obiectivul de investitii “Instalaţie de desalinizare la Staţia de tratare a apei Târnăveni ”
- Număr anunț
- SCN1166677
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
- Furnizor / câștigător
- PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
- Cod CPV
- 45252120-5 · Lucrari de constructii de instalatii de tratare a apelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.965.289,26 RON
- Valoare atribuită
- 11.767.900 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2025 14:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1125947
- Termen limită
- 28.08.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253122
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Cerinte tehnice-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1253122.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model de contract instalatie de desalinizare-semnat.pdf.p7s
- P&I STAP Tarnaveni-semnat.pdf.p7s
- plan amplasament-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCESS ENGINEERING SRL CUI RO 16217333
Valoare atribuită
11.767.900 RON
din 11.965.289,26 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 197.389,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.