Atribuită Anunț de participare

Executie lucrari pentru obiectivul „Extindere Scoala Gimnaziala „Garabet Ibraileanu”, Orasul Targu Frumos, Judetul Iasi”

Număr anunț
SCN1166667
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
PAVI-LUX SRL (CUI 19284507)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.666.127,27 RON
Valoare atribuită
5.664.346,55 RON
Data publicării
13.08.2025 12:02
Anunț de atribuire
SCNA1131751
Termen limită
01.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1252959

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAVI-LUX SRL CUI RO19284507
Subcontractanți 4
ELECTRICALL SRL CUI RO17186456
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SERVLAND SRL CUI RO14362540
Subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

5.664.346,55 RON

din 5.666.127,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.