Anulată Anunț de participare

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: ”Lucrări de reabilitare termică la bl. 18, sc. K, L, strada Grigore Bălan, nr. 45” din Municipiul Sfântu Gheorghe, județul Covasna

Număr anunț
SCN1166751
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.794.501,22 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
14.08.2025 15:38
Anunț de atribuire
SCNA1133229
Termen limită
01.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1253165

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
PRO CONEL IMPEX SRL CUI RO 16213960
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SEMARINO SRL CUI RO15629638
Subcontractanți 3
CONDEP S.R.L. CUI RO 14009425
PENTAGON SRL CUI RO15136729
TI SERVICE SRL CUI RO 16116878
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SEMARINO SRL CUI RO15629638
Subcontractanți 3
CONDEP S.R.L. CUI RO 14009425
PENTAGON SRL CUI RO15136729
TI SERVICE SRL CUI RO 16116878
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.