Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat

Piese de schimb pentru circuite hidrotehnice

Număr anunț
SCN1166741
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
INTERCOM SA (CUI 6276774)
Cod CPV
42912100-3 · Utilaje si aparate de filtrare a lichidelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.152,60 RON
Valoare atribuită
71.400 RON 32,1% sub estimat
Data publicării
14.08.2025 14:58
Anunț de atribuire
SCNA1125940
Termen limită
27.08.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1253201

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERCOM SA CUI RO 6276774
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

71.400 RON

din 105.152,60 RON estimat 32,1%

Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 33.752,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.