Atribuită Anunț de participare

"Delegarea prin concesiune a gestiunii activitatii de operare a stației de sortare și a stației de compostare Șura Mică și a stației de sortare Cisnădie",judetul Sibiu

Număr anunț
PC1001549
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECO SIBIU (CUI 25236865)
Furnizor / câștigător
SOMA S.R.L. (CUI 946778)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.475.143,30 RON
Valoare atribuită
20.473.092,30 RON
Data publicării
09.10.2020 09:59
Anunț de atribuire
PCA1000288
Termen limită
13.11.2020 10:00
Documentație de atribuire
DF1096901

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SOMA S.R.L. CUI RO 946778

Valoare atribuită

20.473.092,30 RON

din 20.475.143,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.