Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii " Consolidare, extindere si eficientizare energetica Gradinita nr. 5"
- Număr anunț
- SCN1166717
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- HACHI INVEST S.R.L. (CUI 40100475)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.781.701,53 RON
- Valoare atribuită
- 8.130.720,23 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2025 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1127911
- Termen limită
- 03.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253066
Documente
Documentația de atribuire
- 01_ARHITECTURA.7z.p7s
- 01_ DG gradinita 5.7z.p7s
- 02_REZISTENTA.zip.p7s
- 03_INSTALATII.7z.p7s
- 04_SISTEMATIZARE VERTICALA.7z.p7s
- AC 585 din 30.12.2024.pdf.p7s
- Anexa 1 la CS -Formular propunere tehnica.pdf.p7s
- Anexa 3 la CS -Declaratie DNSH.pdf.p7s
- Anexa -criteriu de atribuire.pdf.p7s
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- CF 101831-18.09.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1253066.pdf
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HACHI INVEST S.R.L. CUI 40100475
Terți susținători 1
STADI DESIGN SRL CUI 34420920
Subcontractanți 1
TEVAG INSTAL SRL CUI RO29655769
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROMCONSTRUCT GROUP SRL CUI RO 19123756
Asociați 1
ROMCONSTRUCT SA CUI RO 1348098
Subcontractanți 1
RAAH ENERGIE S.R.L. CUI 44890024
Valoare atribuită
8.130.720,23 RON
din 8.781.701,53 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 650.981,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.