Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Servicii organizare si desfasurare a unui eveniment de relatii publice, intitulat INSULA NOROCULUI
- Număr anunț
- SCN1006564
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- 360 REVOLUTION SRL (CUI 21678244)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.978 RON
- Valoare atribuită
- 44.540 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 16:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1003148
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014006
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - Insula Norocului.pdf.p7s
- CAPAC DOCUMENTATIE - Insula Norocului.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014006.pdf
- FORMULARE - Insula Norocului.doc.p7s
- MODEL CONTRACT - Insula Norocului.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
360 REVOLUTION SRL CUI RO21678244
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Mkwave Vision Star CUI RO18329864
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BRAND MINDERS CONSULTING SRL CUI RO 22026192
Valoare atribuită
44.540 RON
din 48.978 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 4.438 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.