Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ECHIPAMENTE MEDICALE ATI 1

Număr anunț
SCN1166897
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367.768,60 RON
Valoare atribuită
367.300 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
19.08.2025 15:50
Anunț de atribuire
SCNA1125239
Termen limită
01.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1253499

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 367.768,60 RON Adjudecat: 367.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Bronhoscop flexibil de 6.5 mm in diametru 86.776,86 RON
2 Kit pentru intubatie dificila (videolaringoscop, bronhoscop, bo… 280.991,74 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 367.300 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

367.300 RON

din 367.768,60 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 468,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.