Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT DE FURNIZARE APARAT DE ANESTEZIE
- Număr anunț
- SCN1166896
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 619.834,71 RON
- Valoare atribuită
- 619.731 RON
- Data publicării
- 19.08.2025 15:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1125011
- Termen limită
- 01.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253449
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1253449.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract de furnizare.doc.p7s
- PROPUNEFRE TEHNICA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
619.731 RON
din 619.834,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro