Atribuită Anunț de participare

SIGURANTE FUZIBILE DE MT (5 loturi)

Număr anunț
SCN1166891
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
Cod CPV
31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.807.856 RON
Valoare atribuită
2.236.645,60 RON
Data publicării
19.08.2025 15:34
Anunț de atribuire
SCNA1127805
Termen limită
05.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1253438

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.236.645,60 RON

din 1.807.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.