Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 71,0% sub estimat

AUTOSANITARA TIP A2

Număr anunț
SCN1166968
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
ROMTURINGIA SRL (CUI 6277265)
Cod CPV
34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619.834,71 RON
Valoare atribuită
179.980 RON 71,0% sub estimat
Data publicării
20.08.2025 19:36
Anunț de atribuire
SCNA1126917
Termen limită
16.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1253626

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

179.980 RON

din 619.834,71 RON estimat 71,0%

Adjudecat la 29,0% din estimat · economie 439.854,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.