Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
Furnizare produse de mobilier în cadrul proiectului“Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a Scolii Gimnaziale Ceanu Mare, comuna Ceanu Mare” în cadrul apelul de proiecte F-PNRR-Dotari-2023, Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe
- Număr anunț
- SCN1166943
- Autoritate contractantă
- Primaria Ceanu Mare (CUI 5227935)
- Furnizor / câștigător
- ALFA VEGA SRL (CUI 2386812)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442.722 RON
- Valoare atribuită
- 421.940 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2025 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1129848
- Termen limită
- 05.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253615
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - Fise tehnice mobilier.pdf.p7s
- Anexa 2- Criteriile ecologice mobilier (2).pdf.p7s
- Anexa 3 - Adrese de livrare mobilier.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1253615.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Propunere de contract.pdf (1).p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALFA VEGA SRL CUI RO 2386812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INTREPRINDEREA DE MOBILA FLORENTA SRL CUI RO 209440
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNIK DESIGN SRL CUI RO21472197
Valoare atribuită
421.940 RON
din 442.722 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 20.782 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.