Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii de proiectare – intocmire Protect Tehnic, Detalii de Executie, Documentatii avize - si Asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie “Restaurare, conservare si dotare monument istoric de clasa B – biserica de lemn “Sfanta Treime” din satul Baiceni, comuna Cucuteni, judetul Iasi”
- Număr anunț
- SCN1006555
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUCUTENI (CUI 4540984)
- Furnizor / câștigător
- PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI 34761995)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.102,37 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 15:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1003484
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013850
Documente
Documentația de atribuire
- 10. draft contract.pdf.p7s
- 8. Caietul de sarcini.pdf.p7s
- 9. Formulare.pdf.p7s
- DALI partea 1.pdf.p7s
- DALI partea 2.pdf.p7s
- DALI partea 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013850.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRO CONSULTING EXPERT SRL CUI RO 34761995
Valoare atribuită
27.000 RON
din 27.102,37 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 102,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.